Figyeljünk a mentőre a forgalomban, ne hívjuk feleslegesen a segélyhívót és merjünk segíteni – ezekre a dolgokra hívta fel a figyelmet Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.
Az életmentésnél minden perc számít, ebben a lakosságnak is nagy szerepe lehet

Figyeljünk a mentőre a forgalomban, ne hívjuk feleslegesen a segélyhívót és merjünk segíteni – ezekre a dolgokra hívta fel a figyelmet Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája