Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön reggel a közösségi médiában jelezte, hogy elindult Romániába, ahol részt vesz a Bálványosi Nyári Szabadegyetemen, Tusnádfürdőn.

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön reggel a közösségi médiában jelezte, hogy elindult Romániába, ahol részt vesz a Bálványosi Nyári Szabadegyetemen, Tusnádfürdőn.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van