Fogyasztóvédelmi Kerekasztalt hoztak létre

Gazdaság
  • 2022.07.18. - 17:12
Cikk borítókép
Varga Judit vezetésével az Igazságügyi Minisztériumban ültek össze a szervezet megalakítása érdekébenFacebook - Varga Judit

Megtartotta alakuló ülését a Fogyasztóvédelmi Kerekasztal az Igazságügyi Minisztériumban.

„A Fogyasztóvédelmi Kerekasztal létrehozásával azt a feladatot vállaltuk, hogy biztosítjuk, hogy a területén működő hatóságok azonos célok és szempontok mentén, kiemelten a magyar családok védelme érdekében, összehangoltan folytathassák tevékenységüket, és lehetővé tesszük a közös erővel történő, átfogó ellenőrzések lefolytatását a kiemelt időszakokban, valamint a visszaélések szempontjából kritikus kereskedelmi területeken" - fogalmazott Varga Judit igazságügyi miniszter a közösségi oldalán található posztban. Hozzátette: kiemelt szerepe lesz tehát az új testületnek, amely az aktuális problémák megvitatásával, konkrét megoldási javaslatok kidolgozásával is segíti majd a már létező Fogyasztóvédelmi Tanács munkáját.

Hajrá, cselekvő magyar fogyasztóvédelem! - zárta a beírást Varga Judit.

Reklám