Napok óta zajlanak kisebb létszámú tüntetések Budapesten. Hétfő reggel 7 órától a Margit hídon demonstrálnak a kata átalakítása ellen. A szervezők hatalmas tömegre számítottak, azonban legfeljebb 300 ember lehet a helyszínen, a szervezők jól hallhatóan dühöngtek is a szánalmasan kis létszám miatt. A sávokat így is folyamatosan próbálják elfoglalni, ezzel akadályozva az embereket abban, hogy munkába menjenek.
A tüntetés szervezője a Facebook-esemény szerint a Futárok a KATA-ért csoport, bár maga a csoport csupán néhány napja létezik. A háttérben nyilvánvalóan a baloldal áll, Gyurcsány Ferenc csak az elmúlt két napban háromszor írta ki Facebook-oldalára, hogy „készülünk”.
Galériánk kattintással, pöccintéssel lapozható!
MH/Hegedüs Róbert






