A Gyurcsány-féle baloldal folytatja a hergelést. Az európai szintű energiavészhelyzetben, amit eleve a baloldal okozott, a hazai baloldal ismét csak a hangulatot kelti - írja Facebook-oldalán Deák Dániel.
A XXI. Század Intézet vezető elemzője kiemelte: azok szervezik a tüntetést, akik gazdaságilag egyszer már tönkretették az országot.
De szerencsére a magyarok nem kaphatóak az olcsó hergelésre. A második tüntetésükre csupán alig százan mentek ki. Újabb baloldali kudarc… - értékelt.
Galériánk kattintással, pöccintéssel lapozható!
MH/Purger Tamás






