Április 16-án, életének 70. évében elhunyt Ludwig Emil újságíró, lapunk egykori munkatársa.
Ludwig Emil 1952-ben született Budapesten. 1982-1992 között művelődéstörténeti, helytörténeti írásokat, 1992 után főként politikai publikációkat közölt. 1995-1998 között a Magyar Fórum főszerkesztőjeként dolgozott. 1998-2000 között a Napi Magyarország vezető szerkesztője volt.
2000 után a Magyar Nemzet lapszerkesztője és a Maláta című havi folyóirat szerkesztője volt, később rendszeresen publikált a Magyar Hírlapban is, Rejtőzködő Magyarország című sorozatában a történelmi Magyarország területén található várakat, templomokat, műemlékeket mutatott be.







