Orbán Viktor folytatta a sorozatát, amelyben köszönetet mond a 2022-es országgyűlési választáson elért győzelem után. A miniszterelnök ezúttal a kecskemétieknek köszönte meg a támogatást.

Orbán Viktor folytatta a sorozatát, amelyben köszönetet mond a 2022-es országgyűlési választáson elért győzelem után. A miniszterelnök ezúttal a kecskemétieknek köszönte meg a támogatást.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van