Orbán Viktor folytatta a sorozatát, amelyben köszönetet mond a 2022-es országgyűlési választáson elért győzelem után. A miniszterelnök ezúttal a Dunaharasztinak köszönte meg a támogatást.

Orbán Viktor folytatta a sorozatát, amelyben köszönetet mond a 2022-es országgyűlési választáson elért győzelem után. A miniszterelnök ezúttal a Dunaharasztinak köszönte meg a támogatást.
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
