Kölcsönszék visszajár! Szerencsét hozott, 4 év múlva megint elkérjük - írja új posztjában a miniszterelnök, köszönetet mondva Margit néninek, akitől a széket kapta.
A kampánykörúton használt széket dedikálta is a tulajdonosnak Orbán Viktor.

Kölcsönszék visszajár! Szerencsét hozott, 4 év múlva megint elkérjük - írja új posztjában a miniszterelnök, köszönetet mondva Margit néninek, akitől a széket kapta.
A kampánykörúton használt széket dedikálta is a tulajdonosnak Orbán Viktor.
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája