„Háború vagy béke? Tessék választani” - írta kedd reggeli Facebook-bejegyzésében Orbán Viktor.
A miniszterelnök szerint aki a békére szavaz, a Fideszre szavaz

„Háború vagy béke? Tessék választani” - írta kedd reggeli Facebook-bejegyzésében Orbán Viktor.
A miniszterelnök szerint aki a békére szavaz, a Fideszre szavaz

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van