Április 3-án üzenjük meg: nem vagyunk jámbor lúzerek, akik megijednek a nemzetközi médiától vagy Brüsszeltől - írta szombaton délelőtt a Facebookon közzétett bejegyzésében Orbán Viktor.
Harcolni fogunk! - szögezte le a miniszterelnök posztjában.

Április 3-án üzenjük meg: nem vagyunk jámbor lúzerek, akik megijednek a nemzetközi médiától vagy Brüsszeltől - írta szombaton délelőtt a Facebookon közzétett bejegyzésében Orbán Viktor.
Harcolni fogunk! - szögezte le a miniszterelnök posztjában.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében