„Mindenki a gáton! Köszönöm!” - írta Facebook-oldalán Orbán Viktor miniszterelnök hétfő reggel.
A kormányfő a múlt heti több napos határellenőrzés kapcsán tette közzé az alábbi videót:

„Mindenki a gáton! Köszönöm!” - írta Facebook-oldalán Orbán Viktor miniszterelnök hétfő reggel.
A kormányfő a múlt heti több napos határellenőrzés kapcsán tette közzé az alábbi videót:
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája