„Holnap Békemenet, mi ott leszünk!” - hívta fel a figyelmet Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán hétfőn.
A kormányfő emellett a Békemenet témájára is utalt: „Béke és biztonság”.
„Legyünk minél többen” - tette hozzá.

„Holnap Békemenet, mi ott leszünk!” - hívta fel a figyelmet Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán hétfőn.
A kormányfő emellett a Békemenet témájára is utalt: „Béke és biztonság”.
„Legyünk minél többen” - tette hozzá.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van