Két nap múlva találkozunk. Én ott leszek! - írta közösségi oldalán Orbán Viktor kormányfő.

Két nap múlva találkozunk. Én ott leszek! - írta közösségi oldalán Orbán Viktor kormányfő.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát