Nőnap alkalmából osztott meg képet a miniszterelnök hivatalos Facebook-oldalán.
Orbán Viktor a képre azt írta köszöntésként: „Erőt, egészséget, hölgyeim!”

Nőnap alkalmából osztott meg képet a miniszterelnök hivatalos Facebook-oldalán.
Orbán Viktor a képre azt írta köszöntésként: „Erőt, egészséget, hölgyeim!”
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája