Csütörtökön délelőtt Orbán Viktor új képet osztott meg közösségi oldalán, amelyen az olvasható: indulás a határra.
Segítünk a bajbajutottakon - írta a fotóhoz a kormányfő.
Orbán Viktor Beregsurányba látogatott, ahol a háború miatt Ukrajnából Magyarországra menekülő emberekkel találkozott a számukra kialakított segítségponton.
MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda







