Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán osztott meg egy képet és üzenetet a benzinárstopról.
A miniszterelnök Facebook-posztjában emlékeztetett: május 15-ig biztosan marad a benzinárstop.

Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán osztott meg egy képet és üzenetet a benzinárstopról.
A miniszterelnök Facebook-posztjában emlékeztetett: május 15-ig biztosan marad a benzinárstop.
Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit