Aláírásgyűjtéssel indult a reggel Cegléden - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán.
„Hajrá, Földi László! Hajrá, Cegléd!” - tette közzé a kormányfő.

Aláírásgyűjtéssel indult a reggel Cegléden - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán.
„Hajrá, Földi László! Hajrá, Cegléd!” - tette közzé a kormányfő.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
