Pénteken délelőtt új bejegyzést tett közzé Facebook-oldalán Orbán Viktor, amelyben emlékeztetett, hogy az ápolók 21 százalékkal magasabb fizetést vihetnek haza.
A kormányfő bejegyzésében emellett megköszönte az ápolók áldozatos munkáját.

Pénteken délelőtt új bejegyzést tett közzé Facebook-oldalán Orbán Viktor, amelyben emlékeztetett, hogy az ápolók 21 százalékkal magasabb fizetést vihetnek haza.
A kormányfő bejegyzésében emellett megköszönte az ápolók áldozatos munkáját.
