Advent harmadik vasárnapján Orbán Viktor elárulta, hogy melyik a kedvenc bejglije. Karácsony alkalmából a miniszterelnök pedig posztolt a bejglievés sorrendjéről is. Először mákos, majd diós, aztán ismét mákos.

Advent harmadik vasárnapján Orbán Viktor elárulta, hogy melyik a kedvenc bejglije. Karácsony alkalmából a miniszterelnök pedig posztolt a bejglievés sorrendjéről is. Először mákos, majd diós, aztán ismét mákos.
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája