Orbán Viktor: Hazám, hazám

Belföld
  • 2021.11.17. - 18:57
Cikk borítókép
Orbán Viktor, a Fidesz újraválasztott elnöke, miniszterelnök a Fidesz 29. tisztújító kongresszusán Budapesten, a Hungexpón 2021. november 14-énMH/Katona László | MH/Katona László

Orbán Viktor szerdán este egy rövid videórészletet osztott meg, amelyen Vastag Tamás Erkel Ferenc Bánk bán című operájából énekli a Hazám, hazám című áriát.

A felvétel a Fidesz múlt szombati, XXIX., tisztújító kongresszusán készült, melyen - mint azt mi is megírtuk korábban - ismételten Orbán Viktort választották meg a nagyobbik kormánypárt elnökévé.

Orbán Viktor a kongresszuson elhangzott teljes beszédét ide kattintva olvashatja el.

Reklám