Gulyás Gergely elkapta a koronavírust

Belföld
  • 2021.10.31. - 19:37
Cikk borítókép
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszterMH/Hegedüs Róbert | MH/Hegedüs Róbert

A mai napon a Miniszterelnökséget vezető miniszteren influenzaszerű tünetek miatt elvégzett koronavírus teszt pozitívnak bizonyult - közölte vasárnap este a Miniszterelnökség.

.Gulyás Gergely az ilyenkor kötelező vizsgálatok elvégzése után az előírásoknak megfelelően házi karanténba vonult. Munkáját - amennyire a körülmények engedik - otthonról végzi majd - áll a közleményben.

Hozzátették: annak köszönhetően, hogy az oltottság az elérhető legnagyobb védelmet biztosítja, a fertőzés a tárcavezetőnél nem okozott komolyabb tüneteket.

Reklám