Orbán Viktor: Délután találkozunk!

Belföld
  • 2021.10.23. - 13:11
Orbán Viktor Kossuth rádió Orbán rádió Orbán Viktor rádió
Orbán Viktor miniszterelnökMTI / Miniszterelnöki Sajtóiro | MTI / Miniszterelnöki Sajtóiro

Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán osztott meg egy fotót a szombati Békemenet kezdete előtt

A kormányfő a fotó mellé azt írta: Délután találkozunk!

Reklám