Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán osztott meg egy fotót a szombati Békemenet kezdete előtt
A kormányfő a fotó mellé azt írta: Délután találkozunk!

Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán osztott meg egy fotót a szombati Békemenet kezdete előtt
A kormányfő a fotó mellé azt írta: Délután találkozunk!

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van