Ahogy arról már korábban is beszámoltunk, csütörtök délután óta folyamatos, külföldről érkező terheléses támadások próbálják ellehetetleníteni a Magyar Hírlap Online működését.
Múlt hét csütörtökön terheléses támadás indult a Magyar Hírlap ellen, valamint a Békemenetet szervező CÖF-CÖKA honlapja ellen, pénteken pedig az Origo ellen indult támadás, így egy ideig mindegyik oldal elérhetetlenné vált. A támadások azóta sem szűntek meg, többször is elérhetetlenné téve honlapunkat.
Munkatársaink folyamatosan dolgoznak a probléma teljes körű megoldásán és rendszereink teljes helyreállításán. Addig is kérjük Kedves Olvasóink türelmét, köszönjük megértésüket!





