Új posztot tett ki a Facebook-oldalára a miniszterelnök, melyben az utca embereivel állt le fotózkodni. #szelfigyár - írta a bejegyzéshez.

Új posztot tett ki a Facebook-oldalára a miniszterelnök, melyben az utca embereivel állt le fotózkodni. #szelfigyár - írta a bejegyzéshez.
