A kormányfő is kihasználta a terasznyitást, és kiélvezte a szombati napsütéses, tavaszi időt.
Szabad a sör, nyitva vannak a teraszok – írta közösségi oldalára feltöltött fotójához a miniszterelnök.

A kormányfő is kihasználta a terasznyitást, és kiélvezte a szombati napsütéses, tavaszi időt.
Szabad a sör, nyitva vannak a teraszok – írta közösségi oldalára feltöltött fotójához a miniszterelnök.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája