Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön Jeruzsálembe látogatott, ahol Benjamin Netanjahu izraeli kormányfő fogadta.
A magyar-cseh-izraeli kormányfői csúcstalálkozót a jeruzsálemi King David Hotelben tartják, a találkozó fő témája a koronavírus-járvány elleni védekezés.
MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda







