Pozitív lett Tuzson Bence, a Miniszterelnöki Kabinetiroda kormányzati államtitkára, országgyűlési képviselő koronavírus-tesztje. A hírt az államtitkár közölte Facebook-oldalán.
A járványügyi protokollnak megfelelően azonnal karanténba vonult, és értesítette azokat, akikkel az elmúlt napokban kapcsolatba került -írta a közösségi oldalán.
A tünetei enyhék, jelenleg otthonról dolgozik tovább, a személyes találkozókat áthelyezték az online térbe.






