Tuzson Bence koronavírusos lett

Belföld
  • 2020.10.09. - 11:12
Cikk borítókép
Tuzson Bence, a Miniszterelnöki Kabinetiroda kormányzati államtitkára, országgyűlési képviselőFacebook | Facebook

Pozitív lett Tuzson Bence, a Miniszterelnöki Kabinetiroda kormányzati államtitkára, országgyűlési képviselő koronavírus-tesztje. A hírt az államtitkár közölte Facebook-oldalán.

A járványügyi protokollnak megfelelően azonnal karanténba vonult, és értesítette azokat, akikkel az elmúlt napokban kapcsolatba került -írta a közösségi oldalán.

A tünetei enyhék, jelenleg otthonról dolgozik tovább, a személyes találkozókat áthelyezték az online térbe.

Reklám