Portugáliába igazolt a ZTE gólvágója

Sport
  • 2020.07.30. - 08:44
Cikk borítókép
Bobál Gergely a bemutatásánFacebook | Facebook

A portugál CD Nacional labdarúgócsapatához igazolt Bobál Gergely, aki az elmúlt idényben tíz bajnoki gólt szerzett a Zalaegerszegben.

Az élvonalba visszajutott Nacional honlapján jelentette be, hogy a 24 éves támadó négy évre szóló szerződést írt alá, kontraktusában pedig 10 millió eurós kivásárlási árat határoztak meg.

Objektum doboz

Az utánpótlás-válogatott Bobál a 2015-16-os szezonban már szerepelt külföldön, akkor a német Wolfsburg játékosa volt, de a Bundesliga első osztályában nem jutott szóhoz.

Reklám