Folytatódnak az amerikai-orosz fegyverzetkorlátozási tárgyalások

Külföld
  • 2020.06.08. - 20:59
Cikk borítókép
Marshall Billingslea fegyverzetkorlátozásért felelős amerikai különmegbízottAFP/Getty Images North America

Az Egyesült Államok és Oroszország megállapodott a fegyverzetkorlátozási tárgyalások folytatásáról - jelentette be a fegyverzetkorlátozásért felelős amerikai különmegbízott hétfőn a Twitteren.

Marshall Billingslea tájékoztatása szerint a felek képviselői júniusban ülnek majd ismét tárgyalóasztalhoz, és a találkozóra az amerikai javaslatnak megfelelően meghívják Kínát is.

A tárgyalások várható helyszínéről és pontos idejéről a különmegbízott nem tett közzé részletesebb információt.

Kapcsolódó cikkek
Reklám