Elkészült az Alapjogokért Központ legújabb, ezúttal rendhagyó KözpontInfója, amelyben azt elemzik, hogy a budapesti főpogármester hogyan kezeli a koronavírus-járvány okozta válságot.
Az Alapjogokért ezúttal egy képzeletbeli összeállítást készített, mintegy kifigurázva, hogyan próbálja meg online formában kezelni a válságot Karácsony Gergely.






