Ebédjéről osztott meg egy fotót Orbán Viktor miniszterelnök a hivatalos Facebook-oldalán.
„Elvitelre kérem. Irány az elnökségi ülés” - írta bejegyzésében a kormányfő, aki a kép tanúsága szerint spenótot ebédelt tükörtojással.

Ebédjéről osztott meg egy fotót Orbán Viktor miniszterelnök a hivatalos Facebook-oldalán.
„Elvitelre kérem. Irány az elnökségi ülés” - írta bejegyzésében a kormányfő, aki a kép tanúsága szerint spenótot ebédelt tükörtojással.
Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit