A hazai gasztronómia legnagyobb seregszemléjét idén már biztos, hogy nem rendezik meg. A Gourmet Fesztivál azonban jövőre igyekszik kárpótolni a kulinária szerelmeseit – közölték lapunkhoz eljuttatott közleményükben a szervezők.
– Figyelembe véve a kormány intézkedéseit, valamint a hatóságokkal és a partnereinkkel folytatott egyeztetések eredményeit, arra jutottunk, hogy idén, sajnos, egy későbbi időpontban sem tudjuk megrendezni az Electrolux Gourmet Fesztivált – mondta Nemes Richárd, a fesztivál főszervezője.
MH




