Újabb fotót osztott meg közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.
A kormányfő a koronavírus miatt kihirdetett veszélyhelyzet 35. napján a kormányülésről osztott meg egy képet.

Újabb fotót osztott meg közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.
A kormányfő a koronavírus miatt kihirdetett veszélyhelyzet 35. napján a kormányülésről osztott meg egy képet.
