Vasárnap véglegesítik az Orbán Viktor kormányfő által bejelentett gazdaságfejlesztési tervet - derül ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap délutáni posztjából.
A hét kormányüléssel zárul. Hazánk történetének legerőteljesebb gazdaságfejlesztési akciótervét állítjuk össze. Az elmúlt hetekben sokat dolgoztunk a beruházásokért és az exportfejlesztésért felelős kollégákkal azon, hogy mi is hozzátegyük a magunkét az akcióterv sikeréhez. Így az akcióterv komoly beruházás-ösztönzési és exportfejlesztési intézkedéseket is fog tartalmazni - írta Szijjártó Péter hivatalos Facebook-oldalán.







