Köszönjük a szolgálatot! - üzente a kormányfő a közösségi médiában közzétett bejegyzésében.
Orbán Viktor a koronavírus ellen küzdő egészségügyi dolgozók tiszteletére kivilágított Lánchíd képét osztotta meg

Köszönjük a szolgálatot! - üzente a kormányfő a közösségi médiában közzétett bejegyzésében.
Orbán Viktor a koronavírus ellen küzdő egészségügyi dolgozók tiszteletére kivilágított Lánchíd képét osztotta meg

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát