Orbán Viktor Belgrádba utazott

Külföld
  • 2020.03.15. - 09:57
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnököt (b) fogadja Aleksandar Vucic, Szerbia elnöke Belgrádban 2020. március 15-énMTI / Fischer Zoltán | MTI / Fischer Zoltán

Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap reggel Belgrádba utazott, ahol fogadta őt Aleksandar Vucic, Szerbia elnöke - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Az informális megbeszélésen a koronavírus-járvány elleni védekezés és a migrációs válsághelyzet volt a téma - mondta Havasi Bertalan.

Reklám