Csütörtökön Budapestre érkezett Recep Tayyip Erdogan török elnök, akit Áder János köztársasági elnök fogadott a Sándor-palotában, majd Orbán Viktor miniszterelnökkel folytatott megbeszélést a Karmelita kolostorban.
Recep Tayyip Erdogant Áder János köztársasági elnök köszöntötte a Sándor-palotában.
MTI / Illyés Tibor






