A magyar kormányfő az EU-csúcs második napján több vezetővel is beszélgetett, többek között Angela Merkellel és Andrej Babissal is.

A magyar kormányfő az EU-csúcs második napján több vezetővel is beszélgetett, többek között Angela Merkellel és Andrej Babissal is.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében