Megújul a Hungexpo

Gazdaság
  • 2019.10.01. - 04:00
Cikk borítókép
Megújul a HungexpoMTI/Kovács Tamás | MTI/Kovács Tamás

Új fogadóépületet és egy kongresszusi központot is építenek.

Kovács Zoltán a Miniszterelnöki Kabinetiroda nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkára (balra) és Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes, valamint Denhoffer Balázs, az Expo Park Kft. ügyvezető igazgatója, Szalay-Bobrovniczky Alexandra humán területért felelős főpolgármester-helyettes és Ganczer Gábor, a Hungexpo Zrt. vezérigazgatója a Hungexpo revitalizációs fejlesztésének alapkőletételén a Hungexpo G pavilonjánál. A Hungexpón 2021-ig nettó ötvenötmilliárd forintból felújítják és korszerűsítik a meglévő pavilonokat, két új kiállítási csarnokot, új fogadóépületet és egy kongresszusi központot is építenek.

Reklám