Új fogadóépületet és egy kongresszusi központot is építenek.
Kovács Zoltán a Miniszterelnöki Kabinetiroda nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkára (balra) és Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes, valamint Denhoffer Balázs, az Expo Park Kft. ügyvezető igazgatója, Szalay-Bobrovniczky Alexandra humán területért felelős főpolgármester-helyettes és Ganczer Gábor, a Hungexpo Zrt. vezérigazgatója a Hungexpo revitalizációs fejlesztésének alapkőletételén a Hungexpo G pavilonjánál. A Hungexpón 2021-ig nettó ötvenötmilliárd forintból felújítják és korszerűsítik a meglévő pavilonokat, két új kiállítási csarnokot, új fogadóépületet és egy kongresszusi központot is építenek.




