K. József, a Szita Bence-gyilkosság miatt elítélt harmadik elkövető is súlyos betegségben halt meg a börtönkórházban – írta a Blikk.
A mostohaanya, az elítélt P. Erika 2017-ben hunyt el mellrákban, előzőleg lemondott a kemoterápiás kezelésről. Idén nyáron szintén daganatos betegség végzett a börtönben B. Józseffel, a gyilkosság ügyében elítélt másik tettessel. A tizenegy éves felsőmocsoládi kisfiút 2012. október 29-én nevelőapja barátnője, P. Erika és a két férfi a Kaposvár melletti erdőbe csalta, ott B. József a kocsiból kiszállva leütötte, ásóval és késsel negyvenszer megszúrta, megvágta. Eközben K. József megásta a gyerek sírját, P. Erika pedig mindehhez elemlámpával világítva segédkezett. A három kegyetlen elkövető később kiásta a holttestet, amit Toponár környékén újra elrejtettek. A gyilkosok tényleges életfogytiglant kaptak.



