Két év múlva adják át a komplexumot

Új létesítmény az állatkertben

Krónika
  • 2019.09.06. - 03:45

Várhatóan 2021-ben adják át az állatkert új bemutató komplexumát, a Pannon Parkot és központi építményét, a Biodómot – írta az MTI.

Az öthektáros Pannon Park kialakítása 2017 augusztusában kezdődött, ez lesz az elmúlt száz év legnagyobb szabású fejlesztése a Fővárosi Állat- és Növénykertben. A komplexum minden korábbinál több látnivalót fog kínálni. A Biodóm fedett parkként működik majd, így kedvezőtlen időjárás esetén is programlehetőséget nyújt.
Az építkezés költségei csaknem elérik a harmincnégymilliárd forintot. (

Reklám