Gyurcsányék ki akarják szolgáltatni az országot Brüsszelnek. Felháborító, hogy azok beszélnek, akik devizahitelekkel adósították el az országot, a magyar embereket, és most újra devizahitelekbe akarnak bennünket kergetni - írja közleményében a Fidesz.
Gyurcsányék kormányzásuk alatt feladták hazánk gazdasági szuverenitását, tönkretették, eladósították, csaknem csődbe vitték az országot,egekben volt az infláció és magas adókulccsal sújtották a munkát, a jövedelmeket - folytatta a nagyobbik kormánypárt.
A közlemény azt is írja, hogy a Fidesz kormányzása óta
- az ország pénzügyileg erősödik,
- az EU egyik legdinamikusabban növekvő gazdasága,
- folyamatosan csökken az államadósság,
- tartósan alacsony a hiány és az infláció.
Számunkra továbbra is Magyarország, a magyar gazdaság és a magyar emberek érdeke az első- szögezte le a Fidesz.





