Eb-döntős az U17-es leány kézilabda-válogatott

Sport
  • 2019.08.09. - 20:41

 A magyar leány válogatott fináléba jutott az U17-es kézilabda Európa-bajnokságon.

A magyarok a pénteki celjei elődöntőben 11-13-as félidőt követően 25-21-re legyőzték a dánokat - az európai szövetség honlapja szerint.

A vasárnapi döntőben a francia-svéd összecsapás nyertesével találkoznak.
 

Reklám