Egy 17 éves fiú késelt a XI. kerületben

Krónika
  • 2019.08.08. - 11:17
Cikk borítókép
Képünk illusztráció!Pixabay | Pixabay

 Elfogtak egy 17 éves fiút, aki megszökött házi őrizetéből, és megszúrt két embert a XI. kerületben csütörtök reggel - közölte a rendőrség a honlapján.

A kőbányai lakcímén volt kijelölve a bűnügyi felügyelete annak a 17 éves budapesti fiúnak, aki csütörtök reggel fél nyolc előtt megszökött a lakásból - írja a Police.hu. 

A 17 éves fiatalember miután levágta a lábáról a nyomkövetőt egyenesen a XI. kerületi Csóka utcába ment, ahol egy késsel rátámadt és megszúrt egy fiatal lányt és annak édesanyját, majd a kést maga ellen fordította. Mindhárman életveszélyesen megsérültek.

A helyszínre érkező nyomozók a fiatal fiút elfogták, a mentőszolgálat munkatársai mindhármukat kórházba szállították. ​

Reklám