Több mint két évig játszott a spanyol televíziós vetélkedők történetének legnagyobb nyereményéért, több mint 6,6 millió euróért (2,1 milliárd forint) a Los Lobos (Farkasok) nevű, két tanár, egy mérnök és egy újságíró alkotta csapat, akik már a múlt évben bekerültek a Guinness Rekordok Könyvébe.
Az Antena 3 kereskedelmi csatornán sugárzott Boom című műsorban 505. szereplésük alkalmával sikerült elnyerniük a 4,1 millió eurós főnyereményt. Ez hozzáadódik a több mint 2,5 millió euróhoz, amelyet garantált nyereményként gyűjtöttek össze adásról adásra. A Farkasok – akiket csak élő enciklopédiának hívtak – sikeréért Spanyolország egy emberként szurkolt.



