Hiába a nagy hőség és az egész hetes bulizás, a fesztiválozók igen nagy számban és még nagyobb lelkesedéssel búcsúztatták az idei VOLT-ot.
Amint szombat este elkezdett lemenni a Nap, hatalmas tömeg indult meg a Nagyszínpad irányába, ahol a Halott Pénz nem akármilyen, 15 éves jubileumi koncertje fogadta őket. A rádiókat slágereikkel uraló együttes olyan All Star előadókkal lepték meg a közönséget mint Bérczesi Róbert (Hiperkarma) Papp Szabi (Supernem) és Rúzsa Magdi.
MH/Kertész Ákos







