Az építőipari növekedéssel a magyar cégek is versenyképes ajánlatokat tudnak tenni

Eredményes ágazati kampány

Gazdaság
  • 2019.06.18. - 04:07

Sikeres volt a külföldön élő, magyar építőipari szakemberek hazahívó kampányának első állomása Münchenben – mondta az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetségének elnöke tegnap az M1 aktuális csatornán.

Koji László hozzátette: a hazai építési ágazat fellendülése olyan pe­r­s­pek­tívát ajánl, ami hazavonzhatja a munkásokat. A müncheni börzén a fiatalok mellett 50-60 év körüli érdeklődő is bőven akadt – írta az MTI. A külföldön dolgozó magyar szakemberek meglepően alulinformáltak voltak a hazai építőpiac helyzetével kapcsolatban, éppen ezért kiemelten fontos, hogy a kampány során minél több információt tudjanak meg a magyar eredményekről. Hangsúlyozta, az építőipari teljesítmény növekedésével a magyar cégek is versenyképes ajánlatokat tudnak tenni.

Reklám