Varsóba utazott a kormányfő: Orbán Viktor az Európai Unióhoz 2004-ben csatlakozott országok, valamint az azóta belépett Románia, Bulgária és Horvátország csúcstalálkozójára ment a lengyel fővárosba.
Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár tudatta: Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök Csehország, Lengyelország, Magyarország, Szlovákia, Szlovénia, Málta, Lettország, Litvánia, Észtország és Ciprus EU-csatlakozásának 15. évfordulójára hívta Varsóba kollégáit.
MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda





