Szervezett embercsempészet zajlik a szerb–magyar határon, és a szerb rendőrök nem akadályozzák a migránsokat - jelentette ki Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő az M1 reggeli műsorában.
Megírtuk, a Délmagyar nevű honlap információi szerint a Belgrádból a vajdasági Magyarkanizsára tartó autóbuszjáratot szerb rendőrök térítették le a közelmúltban szokásos útvonaláról, hogy a rendes megállója helyett a magyar zöldhatárra vezető ártérben tegyék le a jórészt migráns utasokat.



